27 - 150 років від дня народження Пола Лоренса Данбара (1872–1906), американського письменника, одного з перших афроамериканських письменників, що здобули широке визнання; 100 років від дня народження Гліба Миколайовича Цвєткова (1922–1996), українського вченого, історика; 28 - День Конституції України (1996); 310 років від дня народження Жан-Жака Руссо (1712–1778), французького філософа, просвітителя, письменника-енциклопедиста, композитора 110 років від дня народження Володимира Григоровича Максименка (1912–1994), українського актора; 90 років від дня народження Володимира Вікторовича Цирліна (1932–1987), українського кінознавця, художника; 80 років від дня народження Миколи Григоровича Стецюна (1942), українського композитора, диригента, музично-громадського діяча; 29 - Міжнародний день тропіків Відзначається щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН A / RES / 70 / 267; 100 років від дня народження Івана Васильовича Балагурака (1922–2001), українського майстра різьблення по дереву; 75 років від дня народження Михайла Герасимовича Іллєнка (1947), українського кінорежисера, сценариста, педагога; 30 - Міжнародний день астероїда Відзначається щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН A / RES / 71 / 90; Міжнародний день парламентаризму Відзначається щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН A / RES / 72 / 278; 130 років від дня народження Дмитра Гермогеновича Віленського (1892–1960), українського вченого, ґрунтознавця, геоботаніка, флориста, педагога; 120 років від дня народження Леопольдо Мендеса (1902–1969), мексиканського художника, графіка, громадського діяча; 100 років від дня народження Марти Гай [справж. – Галина Омелянівна Голояд] (1922–2003), української письменниці, поетеси, діячки ОУН-УПА Цього місяця виповнюється: 320 років від початку (1702–1704) повстання Палія – національно-визвольного повстання на Правобережній Україні під проводом С. Палія (1640–1710)
Головна. Новини
About the library
Historical Background
Terms of Use
The order of service users
Administration
Sections
Activities library
Плани роботи
Citizens access point
Календар подій
Контакти
Education news
Education in Ukraine in the media
Education Lviv region in the media
Ресурси
Catalogs and filing
General alphabetical catalog
Readers' alphabetical catalog
Systematic catalog
Systematic educational card file
Periodicals
Image Directory
Інтернет-ресурси
Словники
Пошукові системи, електронні бібліотеки
Освітянські бібліотеки Львівщини
Видавництва психолого-педагогічної літератури
Книга Вголос = Voicebook
Про наш проект
Аудіо-презентації книг
Аудіо-композиції на теми творів
Аудіо-композиції про видатних людей
Читання творів
Читаємо дітям
Послуги
Indexing by UDC/LBC
Бібліотечному фахівцю
Електронна доставка документів
Доступ до публічної інформації
Знайомтесь: нові книги
Діяльність
Information activities
Calendar of dates
Books and journals exhibition
Virtual exhibitions
Outstanding teachers Ukraine
Scripts
Calendar of Events
Journal "Kolosok"
Newspaper "Kolosochok"
Bibliographic activity
Reference lists of literature
Bibliographic Indices
Bibliographic reviews
Catalogues exhibitions
Abstracting journal "Pedagogical Thought"
Media Education
Інформаційна сторінка
Methodical activity
Methodical recommendations
Education and professional self
Cultural events
Проекти
Пізнаємо Львів: пам'ятки історії та культури
Пізнаємо Україну: пам'ятки історії та культури
Творчість наших користувачів
Спорт Галичини: історичний календар
Відкриті дані
Нормативна та правова база
Організаційні документи
Статут
Фінансова звітність
Реєстр відкритих даних
Бюджет
Кошторис
Штатний розпис
Державні закупівлі
Додаток до річного плану закупівель
Електронна доставка документів
Contact Us

Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека"

центр інформаційного та комунікативного забезпечення потреб в освіті і самоосвіті, в профорієнтації, в духовному, емоційному, естетичному розвитку педагогічних працівників.

 

Календар подій

Постать в історії

There are no translations available.

altГеоргій Гонгадзе

21 травня 2022 року Геогрію Гонгадзе виповнилося б 53 роки.

Георгій Гонгадзе (1969-2000) – український журналіст, засновник і перший головний редактор інтернет-видання «Українська правда».

 

 

 

Read more...

Дозвілля для дітей, вимушено переміщених до Львова

There are no translations available.

alt12 травня 2022 року, в рамках проєкту «Діти країни: розваги для відваги», відбулася спільна акція КЗ ЛОР «Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека» і Управління молоді та спорту Львівської ОДА – навики дзюдо для дітей внутрішньо переміщених родин з Київської, Луганської, Донецької, Сумської областей.

На акції були присутні: начальник відділу фізичної культури та спорту Управління молоді та спорту Львівської ОВА Olya Koziy, провідний спеціаліст Управління молоді та спорту Львівської ОВА Олег Білик, президент громадської організації «Федерація дзюдо Львівської області» Serhiy Drebot.

 

 

 

Read more...

Презентація "Косплеї на твори мистецтва"

There are no translations available.

alt11 травня 2022 року в КЗ ЛОР «Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека», в рамках соціального проєкту «Діти країни: розваги для відваги», у співпраці з Львівською національною академією мистецтв, відбулася презентація студентки 4 курсу академії мистецтв Мар’яни Деревенко «Косплеї на твори мистецтва» для дітей, внутрішньо переміщених до Львова на час воєнного стану в Україні.

Діти дізналися, що таке «косплей». Термін «косплей» походить від сполучення двох слів costume та play, що в перекладі означає костюмована гра. Косплей – це один із видів перформансу, який полягає у відображенні в режимі реального часу відомих персонажів чи ідей за допомогою костюма та аксесуарів.

 

 

 

Read more...

Творчі долі українських мистців

There are no translations available.

alt«Мене вражають його портрети»: до 93-річчя від дня народження Еммануїла Миська

Еммануїл Мисько (1929-2000) – скульптор, колишній ректор Львівського державного інституту прикладного та декоративного мистецтва, з 1994 – Львівської академії мистецт (1989-2000). Йому 21 травня 2022 року виповнилося б 93 роки.

Еммануїл Мисько – автор понад 200 скульптурних портретів, близько 15 надмогильних пам’ятників на Личаківському цвинтарі. Виготовляв також меморіальні таблиці. У складі групи авторів брав участь у масштабній монументальній праці – створенні пам'ятника І. Франкові у Львові.

 

 

Read more...

"Музикотерапія" до Дня Матері від Василя Пташника

There are no translations available.

alt8 травня 2022 року Україна відзначатиме День Матері. 6 травня 2022 року, напередодні цього теплого, весняного свята, КЗ ЛОР «Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека», в рамках проєкту «Діти країни : розваги для відваги», за підтримки Управління молоді і спорту Львівської обласної військової адміністрації, організували дозвілля для дітей внутрішньо  переміщених родин з Київської, Луганської, Донецької, Сумської областей.

Зранку діти на майстер-класі Львівської майстерні шоколаду власноруч виготовляли солодощі, а опісля завітали в приміщення бібліотеки на концерт музиканта-викладача Василя Пташника.

 

 

 

 

Read more...

Книга - це культурна цінність