27 - 150 років від дня народження Пола Лоренса Данбара (1872–1906), американського письменника, одного з перших афроамериканських письменників, що здобули широке визнання; 100 років від дня народження Гліба Миколайовича Цвєткова (1922–1996), українського вченого, історика; 28 - День Конституції України (1996); 310 років від дня народження Жан-Жака Руссо (1712–1778), французького філософа, просвітителя, письменника-енциклопедиста, композитора 110 років від дня народження Володимира Григоровича Максименка (1912–1994), українського актора; 90 років від дня народження Володимира Вікторовича Цирліна (1932–1987), українського кінознавця, художника; 80 років від дня народження Миколи Григоровича Стецюна (1942), українського композитора, диригента, музично-громадського діяча; 29 - Міжнародний день тропіків Відзначається щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН A / RES / 70 / 267; 100 років від дня народження Івана Васильовича Балагурака (1922–2001), українського майстра різьблення по дереву; 75 років від дня народження Михайла Герасимовича Іллєнка (1947), українського кінорежисера, сценариста, педагога; 30 - Міжнародний день астероїда Відзначається щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН A / RES / 71 / 90; Міжнародний день парламентаризму Відзначається щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН A / RES / 72 / 278; 130 років від дня народження Дмитра Гермогеновича Віленського (1892–1960), українського вченого, ґрунтознавця, геоботаніка, флориста, педагога; 120 років від дня народження Леопольдо Мендеса (1902–1969), мексиканського художника, графіка, громадського діяча; 100 років від дня народження Марти Гай [справж. – Галина Омелянівна Голояд] (1922–2003), української письменниці, поетеси, діячки ОУН-УПА Цього місяця виповнюється: 320 років від початку (1702–1704) повстання Палія – національно-визвольного повстання на Правобережній Україні під проводом С. Палія (1640–1710)
Головна. Новини
About the library
Historical Background
Terms of Use
The order of service users
Administration
Sections
Activities library
Плани роботи
Citizens access point
Календар подій
Контакти
Education news
Education in Ukraine in the media
Education Lviv region in the media
Ресурси
Catalogs and filing
General alphabetical catalog
Readers' alphabetical catalog
Systematic catalog
Systematic educational card file
Periodicals
Image Directory
Інтернет-ресурси
Словники
Пошукові системи, електронні бібліотеки
Освітянські бібліотеки Львівщини
Видавництва психолого-педагогічної літератури
Книга Вголос = Voicebook
Про наш проект
Аудіо-презентації книг
Аудіо-композиції на теми творів
Аудіо-композиції про видатних людей
Читання творів
Читаємо дітям
Послуги
Indexing by UDC/LBC
Бібліотечному фахівцю
Електронна доставка документів
Доступ до публічної інформації
Знайомтесь: нові книги
Діяльність
Information activities
Calendar of dates
Books and journals exhibition
Virtual exhibitions
Outstanding teachers Ukraine
Scripts
Calendar of Events
Journal "Kolosok"
Newspaper "Kolosochok"
Bibliographic activity
Reference lists of literature
Bibliographic Indices
Bibliographic reviews
Catalogues exhibitions
Abstracting journal "Pedagogical Thought"
Media Education
Інформаційна сторінка
Methodical activity
Methodical recommendations
Education and professional self
Cultural events
Проекти
Пізнаємо Львів: пам'ятки історії та культури
Пізнаємо Україну: пам'ятки історії та культури
Творчість наших користувачів
Спорт Галичини: історичний календар
Відкриті дані
Нормативна та правова база
Організаційні документи
Статут
Фінансова звітність
Реєстр відкритих даних
Бюджет
Кошторис
Штатний розпис
Державні закупівлі
Додаток до річного плану закупівель
Електронна доставка документів
Contact Us

Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека"

центр інформаційного та комунікативного забезпечення потреб в освіті і самоосвіті, в профорієнтації, в духовному, емоційному, естетичному розвитку педагогічних працівників.

 

Календар подій

Веслування на байдарках

There are no translations available.

alt26 травня 2022 року, в рамках проєкту «Діти країни: розваги для відваги», відбувся захід з веслування на байдарках для дітей, які в умовах війни переїхали з Київської, Донецької, Луганської, Сумської областей до Львова. Це спільний захід КЗ ЛОР «Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека», Управління молоді та спорту Львівської ОДА, ГО «Федерація веслування на байдарках та каное Львівщини» та Львівського осередку ФСТ «Колос». Він пройшов на Щирецькому водосховищі в селі Наварія Пустомитівського району Львівської області, де постійно проходять тренування з греблі на каное та байдарках вихованців СДЮШОР «Веслярик».

Під час заходу були присутні: Роман Хім’як, начальник управління молоді і спорту Львівської ОВА, Olya Koziy, начальник відділу фізичної культури і спорту Управління молоді і спорту Львівської ОВА та Лілія Білінська, голова львівського осередку ФСТ «Колос».

З учнями займалися досвідчені тренери. Діти вчилися не тільки правильно веслувати на байдарках, але й каталися на катері, надувних дошках SUP, грали у бадмінтон. Вода заспокоювала, створювала гарний настрій.

Read more...

Ленд-арт (продовження)

There are no translations available.

alt25 травня 2022 року в КЗ ЛОР «Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека», в рамках проєкту «Діти країни: розваги для відваги» і меморандуму про співпрацю бібліотеки та Львівської національної академії мистецтв, відбувся ще один захід, присвячений ленд-арту, який провели студенти-практиканти 4 курсу кафедри Актуальних мистецьких практик Софія Козлова, Валерія Сєргєєва та Анастасія Почтарук, під керівництвом кандидата мистецтвознавства, старшого викладача Богдани Гринди.

Як відомо, ленд-арт (від англ. land art – земляне мистецтво, мистецтво землі) – це напрям у мистецтві, де у якості матеріалів використовують природні об'єкти.

Цього разу студенти дали завдання дітям поділитися на групи для пошуку цікавих територій й виготовлення мистецьких робіт з квітів, тополиного пуху, шишок та ін., проявивши свою кмітливість.

Read more...

Психологічна допомога під час війни

There are no translations available.

alt25 травня 2022 року в КЗ ЛОР “Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека», в рамках проєкту «Діти країни: розваги для відваги», завітали психологи п. Мирослава Чорна (методист ліцею № 8 Львівської міської ради) та п. Валентина для спілкування з дітьми, які приїхали до Львова з Київської, Луганської, Донецької та Сумської областей.

Було визначено правила поведінки: говорити по одному, говорити про себе, поважати інших.

Мова йшла про переживання за себе та близьких, які підсилені під час війни, через що діти погано сплять, відчувають сильну тривогу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Read more...

24 травня – День слов’янської писемності і культури. День Рівноапостольних Кирила і Мефодія

There are no translations available.

altУ приміщенні «Львівської обласної науково-педагогічної бібліотеки» представлено книжково-журнальну виставку: «Шляхи розвитку слов’янської писемності та культури» (експонується з 16 червня до 20 липня в приміщенні читального залу (2 поверх)). 

 

 

 

 

 

Read more...

Ленд-арт

There are no translations available.

alt24 травня 2022 року в КЗ ЛОР «Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека», в рамках проєкту «Діти країни: розваги для відваги» і меморандуму про співпрацю бібліотеки та Львівської національної академії мистецтв, відбувся захоплюючий захід, присвячений ленд-арту, який провели студенти-практиканти 4 курсу кафедри Актуальних мистецьких практик Софія Козлова, Валерія Сєргєєва та Анастасія Почтарук, під керівництвом кандидата мистецтвознавства, старшого викладача Богдани Гринди.

Ленд-арт (від англ. land art – земляне мистецтво, мистецтво землі) – напрям у мистецтві, де у якості матеріалів використовують природні об'єкти.

 

 

 

 

 

Read more...

Книга - це культурна цінність