27 - 150 років від дня народження Пола Лоренса Данбара (1872–1906), американського письменника, одного з перших афроамериканських письменників, що здобули широке визнання; 100 років від дня народження Гліба Миколайовича Цвєткова (1922–1996), українського вченого, історика; 28 - День Конституції України (1996); 310 років від дня народження Жан-Жака Руссо (1712–1778), французького філософа, просвітителя, письменника-енциклопедиста, композитора 110 років від дня народження Володимира Григоровича Максименка (1912–1994), українського актора; 90 років від дня народження Володимира Вікторовича Цирліна (1932–1987), українського кінознавця, художника; 80 років від дня народження Миколи Григоровича Стецюна (1942), українського композитора, диригента, музично-громадського діяча; 29 - Міжнародний день тропіків Відзначається щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН A / RES / 70 / 267; 100 років від дня народження Івана Васильовича Балагурака (1922–2001), українського майстра різьблення по дереву; 75 років від дня народження Михайла Герасимовича Іллєнка (1947), українського кінорежисера, сценариста, педагога; 30 - Міжнародний день астероїда Відзначається щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН A / RES / 71 / 90; Міжнародний день парламентаризму Відзначається щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН A / RES / 72 / 278; 130 років від дня народження Дмитра Гермогеновича Віленського (1892–1960), українського вченого, ґрунтознавця, геоботаніка, флориста, педагога; 120 років від дня народження Леопольдо Мендеса (1902–1969), мексиканського художника, графіка, громадського діяча; 100 років від дня народження Марти Гай [справж. – Галина Омелянівна Голояд] (1922–2003), української письменниці, поетеси, діячки ОУН-УПА Цього місяця виповнюється: 320 років від початку (1702–1704) повстання Палія – національно-визвольного повстання на Правобережній Україні під проводом С. Палія (1640–1710)
Головна. Новини
About the library
Historical Background
Terms of Use
The order of service users
Administration
Sections
Activities library
Плани роботи
Citizens access point
Календар подій
Контакти
Education news
Education in Ukraine in the media
Education Lviv region in the media
Ресурси
Catalogs and filing
General alphabetical catalog
Readers' alphabetical catalog
Systematic catalog
Systematic educational card file
Periodicals
Image Directory
Інтернет-ресурси
Словники
Пошукові системи, електронні бібліотеки
Освітянські бібліотеки Львівщини
Видавництва психолого-педагогічної літератури
Книга Вголос = Voicebook
Про наш проект
Аудіо-презентації книг
Аудіо-композиції на теми творів
Аудіо-композиції про видатних людей
Читання творів
Читаємо дітям
Послуги
Indexing by UDC/LBC
Бібліотечному фахівцю
Електронна доставка документів
Доступ до публічної інформації
Знайомтесь: нові книги
Діяльність
Information activities
Calendar of dates
Books and journals exhibition
Virtual exhibitions
Outstanding teachers Ukraine
Scripts
Calendar of Events
Journal "Kolosok"
Newspaper "Kolosochok"
Bibliographic activity
Reference lists of literature
Bibliographic Indices
Bibliographic reviews
Catalogues exhibitions
Abstracting journal "Pedagogical Thought"
Media Education
Інформаційна сторінка
Methodical activity
Methodical recommendations
Education and professional self
Cultural events
Проекти
Пізнаємо Львів: пам'ятки історії та культури
Пізнаємо Україну: пам'ятки історії та культури
Творчість наших користувачів
Спорт Галичини: історичний календар
Відкриті дані
Нормативна та правова база
Організаційні документи
Статут
Фінансова звітність
Реєстр відкритих даних
Бюджет
Кошторис
Штатний розпис
Державні закупівлі
Додаток до річного плану закупівель
Електронна доставка документів
Contact Us

Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека"

центр інформаційного та комунікативного забезпечення потреб в освіті і самоосвіті, в профорієнтації, в духовному, емоційному, естетичному розвитку педагогічних працівників.

 

Календар подій

ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З МАРІЄЮ ЛЮДКЕВИЧ

There are no translations available.

alt           

2 червня у бібліотеці в рамках реалізації гуманітарного бібліотечного проєкту «Читай! Розвивайся! Твори!» відбулась творча зустріч з відомою львів’янкою – українською поеткою, лауреаткою багатьох літературних премій, добре знаною і дорослими і маленькими читачами – Марією Людкевич.

         Зустріч була неймовірно щирою та емоційною.   Твори письменниці змістовні, глибокі, натхненні. А коли вони звучать із уст автора, приносять неймовірну насолоду, духовне задоволення:

 

 

 

 

 

 

 

 

Read more...

Інформаційна сторінка – актуальна тема для вчителів іноземної мови

There are no translations available.

altІз матеріалів науково-методичного часопису "Іноземні Мови в школах України". (2022. – № 1. - С. 45-49).

Огляд статті «Сучасні методи викладання іноземної мови» (автор публікаціїО. Давидова).  

 

 

 

 

 

 

 

Read more...

Міжнародний день захисту дітей та святково-патріотичний захід "Незалежне майбутнє"

There are no translations available.

alt1 червня 2022 року – Міжнародний день захисту дітей. У зв’язку з цим у Львові на стадіоні «Динамо» (вул. Володимира Янева, 10) відбувся святково-патріотичний захід «Незалежне майбутнє», за підтримки ФСТ Динамо, Держкомтелерадіо, Міністерства культури та інформаційної політики України у співпраці з Офісом Президента України, Львівською ОВА, зокрема управлінням молоді та спорту.

На захід було запрошено вимушено переселених під час війни дітей, які беруть участь у проєкті «Діти країни: розваги для відваги», організатором і куратором якого на локації «Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека» є заступник директора книгозбірні Оксана Кумецька.

Вступне слово мав голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький. Він звернувся до дітей такими словами: "Для вас нині організатори заходу презентують дуже багато розваг. Але закликаю: завжди пам'ятайте наших супергероїв - чоловіків та жінок, які боронять наш край. Це люди, які вчиняють подвиги заради того, щоб небо над вами було мирним. Ніколи не поспішайте дорослішати, насолоджуйтесь життям і дитинством, бо це найкращий час".

 

 

 

 

 

 

Read more...

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

There are no translations available.

Watch my Powtoon: Міжнародний день захисту дітей       «Діти – се наш дорогий скарб, се наша надія, се – молода Україна», -  писала Олена Пчілка, українська письменниця та мама всесвітньовідомої Лесі Українки.

Здоров’я, безпека та щастя дітей – найголовніше завдання усіх урядів та держав. Бо діти – це майбутнє кожної країни.

Першого червня щорічно з 1950 року відзначається Міжнародний день захисту дітей.  В Україні цей день відзначається з 1998 року. Основним міжнародним документом, в якому викладені права дитини, є Конвенція ООН про права дитини.

Сьогодні перед Україною, де йдуть бойові дії на її території, стоять нові виклики у сфері захисту дітей. Цьогорічне свято – нагадування всьому світу про необхідність захищати права дітей, берегти життя дітей та дбати про їх щасливе майбуття.

ДОЗВІЛЛЯ ДІТЕЙ У БІБЛІОТЕЦІ: ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ПЕРЕМОГИ

There are no translations available.

       

alt  #Працюємо_для_перемоги

                                           

   Вироби з бісеру, зроблені своїми руками  – результат занять з бісероплетіння, які кожного четверга відбуваються у «Львівській обласній науково-педагогічній бібліотеці» для дітей внутрішньо переміщених осіб. Заняття проходять в рамках реалізації бібліотечного проєкту «Читай! Розвивайся! Твори!», метою якого є забезпечення якісного та корисного дозвілля дітей, подолання негативного впливу воєнного часу, формування відчуттів прекрасного, мистецьких навиків. Разом з дітьми займаються і дорослі з числа внутрішньо переміщених осіб.

Read more...

Книга - це культурна цінність